FRC0603F2322TS
MFR.Part #
FRC0603F2322TS
JLCPCB Part #
C2930078
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS