FRC0603F2003TS
MFR.Part #
FRC0603F2003TS
JLCPCB Part #
C2907009
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS