FRC0603F1R33TS
MFR.Part #
FRC0603F1R33TS
JLCPCB Part #
C5153967
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS