FRC0603F1401TS
MFR.Part #
FRC0603F1401TS
JLCPCB Part #
C2930049
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS