FRC0603F1330TS
MFR.Part #
FRC0603F1330TS
JLCPCB Part #
C5126161
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS