FRC0603F1270TS
MFR.Part #
FRC0603F1270TS
JLCPCB Part #
C2930063
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS