FRC0603F1204TS
MFR.Part #
FRC0603F1204TS
JLCPCB Part #
C2930140
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS