FRC0603F1132TS
MFR.Part #
FRC0603F1132TS
JLCPCB Part #
C2933130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS