FRC0603F1070TS
MFR.Part #
FRC0603F1070TS
JLCPCB Part #
C2930056
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS