FRC0603F1054TS
MFR.Part #
FRC0603F1054TS
JLCPCB Part #
C5126052
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS