FRC0603F1051TS
MFR.Part #
FRC0603F1051TS
JLCPCB Part #
C2930047
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS