FRC0603F1050TS
MFR.Part #
FRC0603F1050TS
JLCPCB Part #
C2930055
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS