FRC0402J953 TS
MFR.Part #
FRC0402J953 TS
JLCPCB Part #
C22375098
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 95kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS