FRC0402J824 TS
MFR.Part #
FRC0402J824 TS
JLCPCB Part #
C2906968
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS