FRC0402J430 TS
MFR.Part #
FRC0402J430 TS
JLCPCB Part #
C2974022
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS