FRC0402J333 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC0402J333 TS
JLCPCB Part #
C2906930
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS