FRC0402J2R4 TS
MFR.Part #
FRC0402J2R4 TS
JLCPCB Part #
C2906904
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS