FRC0402J185TS
MFR.Part #
FRC0402J185TS
JLCPCB Part #
C2929901
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS