FRC0402F6493TS
MFR.Part #
FRC0402F6493TS
JLCPCB Part #
C5126038
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS