FRC0402F60R4TS
MFR.Part #
FRC0402F60R4TS
JLCPCB Part #
C2960873
Description
-55℃~+155℃ 50V 60.4Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS