FRC0402F5113TS
MFR.Part #
FRC0402F5113TS
JLCPCB Part #
C5126239
Description
-55℃~+155℃ 50V 511kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS