FRC0402F4R12TS
MFR.Part #
FRC0402F4R12TS
JLCPCB Part #
C3013174
Description
-55℃~+155℃ 4.12Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS