FRC0402F4321TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC0402F4321TS
JLCPCB Part #
C5126224
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS