FRC0402F4023TS
MFR.Part #
FRC0402F4023TS
JLCPCB Part #
C5126256
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS