FRC0402F3R90TS
MFR.Part #
FRC0402F3R90TS
JLCPCB Part #
C2933095
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS