FRC0402F3904TS
MFR.Part #
FRC0402F3904TS
JLCPCB Part #
C3013167
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS