FRC0402F3833TS
MFR.Part #
FRC0402F3833TS
JLCPCB Part #
C5126206
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS