FRC0402F3831TS
MFR.Part #
FRC0402F3831TS
JLCPCB Part #
C5159686
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS