FRC0402F3320TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC0402F3320TS
JLCPCB Part #
C7467294
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS