FRC0402F24R3TS
MFR.Part #
FRC0402F24R3TS
JLCPCB Part #
C5126205
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS