FRC0402F2432TS
MFR.Part #
FRC0402F2432TS
JLCPCB Part #
C2998178
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS