FRC0402F2430TS
MFR.Part #
FRC0402F2430TS
JLCPCB Part #
C2929995
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS