FRC0402F2323TS
MFR.Part #
FRC0402F2323TS
JLCPCB Part #
C3013159
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS