FRC0402F2214TS
MFR.Part #
FRC0402F2214TS
JLCPCB Part #
C5153966
Description
-55℃~+155℃ 2.21MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS