FRC0402F2210TS
MFR.Part #
FRC0402F2210TS
JLCPCB Part #
C5153957
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS