FRC0402F2202TS
MFR.Part #
FRC0402F2202TS
JLCPCB Part #
C2909337
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS