FRC0402F1912TS
MFR.Part #
FRC0402F1912TS
JLCPCB Part #
C2998158
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS