FRC0402F1433TS
MFR.Part #
FRC0402F1433TS
JLCPCB Part #
C3013153
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS