FRC0402F1403TS
MFR.Part #
FRC0402F1403TS
JLCPCB Part #
C2998127
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS