FRC0402F11R0TS
MFR.Part #
FRC0402F11R0TS
JLCPCB Part #
C2974004
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS