FRC0402F1100TS
MFR.Part #
FRC0402F1100TS
JLCPCB Part #
C2909312
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS