FRC0201J102 TS
MFR.Part #
FRC0201J102 TS
JLCPCB Part #
C7467313
Description
1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS