FRC0201F8200TS
MFR.Part #
FRC0201F8200TS
JLCPCB Part #
C18164352
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS