FRC0201F4700TS
MFR.Part #
FRC0201F4700TS
JLCPCB Part #
C18164342
Description
-55℃~+125℃ 25V 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS