FPL2512FR510TS
MFR.Part #
FPL2512FR510TS
JLCPCB Part #
C5126266
Package
2512
Description
2W 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS