FPL1206FR820TS
MFR.Part #
FPL1206FR820TS
JLCPCB Part #
C22375130
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820mΩ ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS