FPL1206FR430TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FPL1206FR430TS
JLCPCB Part #
C7467859
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 430mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS