SMF150CA
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
SMF150CA
JLCPCB Part #
C266756
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 150V 167V 200W@10/1000us 243V 5uA 800mA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS