1.5KE91CA
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
1.5KE91CA
JLCPCB Part #
C143110
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 125V 12A@10/1000us 5uA 77.8V 95.5V Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS