ZH1.5-14AW
Extended
Manufacturer
FG
MFR.Part #
ZH1.5-14AW
JLCPCB Part #
C2829759
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 14 14P 1A 1x14P Brass Right Angle Tin ZH 弯插,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS